تومان

کد مالا: 145

یک فروشگاه آنلاین کاملا پاسخگو و شیک ایجاد کنید تا با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید.
گروه برنامه نویسی یاس ارغوان در راستای نیاز روز فروشگاه ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک اقدام به ارائه سولیشن فروشگاه آنلاین نموده است.

ساخت یک وب سایت فروشگاهی زیبا

یک فروشگاه آنلاین کاملا پاسخگو و سفارشی ایجاد کنید تا با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید.

تجربه وب سایت شما یک فرصت برای اثبات ارزش نام تجاریتان به مشتریان است و به مشتریان بالقوه دلیل قوی برای خرید از کانال وب سایت فروشگاهی تان و نه از فروشگاه های آنلاین دیگر بدهید، در واقع باید به این سوال پاسخ دهید، چه چیزی باعث می شود مشتری سایت شما را به دیگر سایت های فروشگاهی ترجیح دهد؟

ارائه قیمت مناسب تر نسبت به رقبا در ابتدای کار و شروع فعالیت باعث جذب مشتریان می شود، اما فراموش نکنید تفاوت قیمت زیاد نیز در ذهن مشتری ایجاد شک و تردید نسبت به کیفیت و اورجینال بودن محصولات ایجاد می کند و این چیزی نیست که خوشایند شما باشد زیرا باعث کاهش ترافیک به وبسایت و در پی ان کاهش فروش می گردد. طراحی زیبا سایت نیز از عوامل مهم در جذب مشتری به بازدید از سایت فروشگاهی شما می باشد، این عنصر به قالب های مناسب با کسب و کار شما و هم چنین استفاده از گرافیک خیره کننده و جذاب در وبسایت بستگی دارد.

 

عوامل دیگر برای جذب مشتری به وبسایت فروشگاهی شما عبارتند از: دسترسی آسان، پرداخت سبد خرید راحت، اثبات وجه اجتماعی، ارائه کامل توضیحات محصولات، تصاویر و فیلم های آموزشی طرز استفاده از محصول، ناوبری و جستجوی مناسب در سایت و سیاست بازگشت محصول در صورت نارضایتی مشتری و غیره.
واضح است که اگر مایل هستید که کاربران از سایت شما بازدید کنند و از آن خرید کنند، در آنجا می توانید تجربه کاربر پس از فروش را کنترل کنید، بر خلاف برخی از سایت های فروشگاهی، شما نیاز به یک طراحی مبتنی بر تبدیل دارید که باعث می شود بازدید کنندگان شما احساس کنند که بخشی از یک جامعه هستند و به شما اعتماد می کنند.

ساخت سایت فروشگاهی به چه چیزی نیاز دارد؟

برخی متخصصان پیش ‌بینی می‌کنند که تجارت الکترونیک از ۲ تریلیون دلار در فروش در چند سال آینده فراتر خواهد رفت، این سریع‌ ترین رشد و یکی از ارزشمندترین صنایع است.

هنگامی که شما می ‌توانید به طور آنلاین خرید کنید، به راحتی می ‌توانید یک شلوار جین، یک ساعت جدید و یا حتی یک کامپیوتر سفارشی را که مستقیما به خانه شما حمل می‌ شوند را داشته باشید، ممکن است فکر کنید که این فرآیند آنقدر ها هم پیچیده نیست.

به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، من به بسیاری از برندها به رشد فروش از طریق تجارت الکترونیک کمک کرده ‌ام،  این باعث شد که راهنمایی برای ایجاد وبسایت فروشگاهی تهیه کنم زیرا واقعا می‌ توانستم فرآیند را درک کنم و اینکه چه چیزی برای راه ‌اندازی یک فروشگاه آنلاین از صفر لازم است.

در زیر نکاتی وجود دارد که در طول تجربیات طراحی وبسایت فروشگاهی به دست امده است، مراحل مشخص ‌شده در زیر نه تنها به شما اطمینان می‌ دهد که سریع‌ ترین و بهترین مسیر را برای رسیدن به سایت خود انتخاب کنید، بلکه بازاریابی و سئو را برای موفقیت آینده نیز تنظیم خواهد کرد که خط پایین شما را افزایش خواهد داد.