معرفی دستگاه‌های اجرایی برتر آذربایجان‌غربی در جشنواره شهید رجایی

دستگاه‌های اجرایی برتر آذربایجان‌غربی در جشنواره شهید رجایی معرفی شدند که در بین برترین‌های شرکت توزیع برق استان و فرمانداری ارومیه قرار گرفتند.

ادامه مطلب

مدیران نیازمند کلاس آموزشی آشنایی با فناوری

امروزه شاهد حضور مدیرانی هستیم که نهایت آشنایی آنها با فناوری، ارتباط با شبکه‌های اجتماعی آن‌هم در حد یک سلام و احوال‌پرسی ساده است و گرچه نسبت به قبل که حتی امکان استفاده از ای‌میل (پست الکترونیک) هم نداشتند یک پیشرفت محسوب می‌شود ولی در دورانی که فناوری به بخش مهمی از زندگی بشر تبدیل شده و دولت نیز در تلاش برای الکترونیکی شدن بیشتر کارها و جایگزین فناوری‌های الکترونیکی بجای سنتی است ولی مدیران همچنان با این پیشرفت مقابله می‌کنند.

ادامه مطلب

سفیر عمان: قابلیت‌های اقتصادی آذربایجان‌غربی بی‌نظیر است

همایش معرفی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری عمان که با حضور سعود احمد البروانی سفیر سلطنت عمان در ایران،محسن ضرابی رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان ، حسن انتظار رییس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی ارومیه و جمعی از فعالین اقتصادی استان آذربایجان‌غربی در سال همایش اتاق ارومیه برگزار گردید.

ادامه مطلب

رایزنی برای توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری عمان و آذربایجان‌غربی

در دیدار بین استاندار آذربایجان‌غربی و سفیر عمان علاوه بر رایزنی در مورد توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری بین دو طرف و بر لزوم فعال‌سازی خط هوایی نیز تاکیدشد.

ادامه مطلب

تصاویر | سفر سفیر عمان به آذربایجان‌غربی

سعود بن‌احمد بن‌خالد البروانی سفیر عمان در سفر به استان آذربایجان‌غربی علاوه بر بازدید از برخی واحدهای تولیدی این استان، با فعالین اقتصادی آذربایجان‌غربی هم دیدار و گفت و گو کرد. عکاس: علی غیور

ادامه مطلب